دو مشکل بزرگ رانندگان و کامیونداران

به گزارش کامیون نیوز – خداداد بکرانی با بیان این مطلب گفت: متاسفانه منفعت طلبان برخی مشکلات که مربوط به تامین نیازهای اولیه جهت خدمت رسانی راننده و کامیوندار است را به نحوی بزرگ جلوه می دهند که مشکلات اساسی از دید و نظر بقیه پنهان بماند.

وی در شبکه های اجتماعی افزود: غفلت برخی فعالان حمل و نقل جاده ای و متولیان صنف نیز به این وضعیت دامن می زند که نتیجه ای جز از دست رفتن جایگاه اصلی رانندگان و کامیونداران در حمل و نقل در بر نخواهد داشت.

بکرانی تاکید کرد: متاسفانه طوری عمل شده است که به جای اینکه صاحبان کالا و تجار برای حمل کالای خود نگران کمبود ناوگان و حمل محموله خود باشند، بیشتر دنبال این هستند که چطور درصدی از کرایه حمل بار که به راننده و یا شرکت حمل و نقل پرداخت می کنند را به جیب خود عودت دهند.

این راننده کامیوندار خاطرنشان کرد: آنان طوری عمل می کنند گویی که رانندگان و کامیونداران فعال در بخش حمل و نقل محتاج و منتظر حمل بار این افراد هستند.

بکرانی گفت: متاسفانه حمل و نقل با ساختاری که در این چند سال توسط برخی افراد منفعت طلب و رانت خوار شکل گرفت، کمی پیچیده وسخت شد.

به گزارش کامیون نیوز، وی با توجه به بازدید رئیس جمهور از پایانه اکبرآباد و اظهارات سید ابراهیم رئیسی در مورد هوشمند سازی حمل و نقل جاده ای ، عنوان کرد: با وجود تمام مشکلات این که مقام‌ عالی دولت در یکی از قانون‌گریز ترین‌ پایانه های حمل بار کشور یعنی اکبر آباد تهران با قوت تمام تیمی جهت رسیدگی به مشکلات رانندگان و کامیونداران مستقر کرده و از اجرای طرح هوشمند سازی که می تواند از دخالت افراد در امور حمل و نقل جلوگیری کرده و کمک شایانی به شفاف سازی داشته باشد، سخن به میان آورده است جای امیدواری دارد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours