ممنوعیت تردد جاده‌های کشور؛ تا پایان هفته

به گزارش کامیون نیوز؛ به نقل از نبض بازار، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز چهارشنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۸ و ۹ دی از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ جمعه ۹ دی از رودهن به آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه، ۸ و ۹ دی ممنوع است.

محور فیروزکوه: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ جمعه ۹ دی از محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع است

در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ پنجشنبه و جمعه ممنوع است.

در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ دی ممنوع است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours