کامیون بنز اروکس مناسب برای کدام نوع بارها است؟

به گزارش کامیون نیوزآلمان از مهم ترین کشورهای صاحب صنعت کامیون سازی در دنیا به شمار می رود و محصولات کامیون سازان آلمانی همواره وجه تمایزهای مشخصی در مقایسه با دیگر کامیون های تولید شده در کشورهای مختلف دارد.

رانندگان کامیون در ایران نیز بر سر بهتر بودن کیفیت کامیون های تولیدی در آلمان، سوئد، ایتالیا و … بحث های فراوانی با یکدیگر دارند. در ادامه به مرور نکاتی درباره جدیدترین محصول کامیون سازان آلمانی یعنی کامیون بنز اروکس به روایت سایت باکامیون می پردازیم. بد نیست بدانیم از سال ۲۰۱۷ کامیون های بنز کمپرسی جدید دنیا با نام سری بنز اروکس معرفی و به بازار عرضه  شدند.

۱٫ موتور و گیربکس متفاوت بنز آروکس

موتور کامیون بنز اروکس از مدل ۶ سیلندر ۱۳ و یا ۱۶ لیتری قابل سفارش است که قدرت آنها از ۴۸۰ تا ۶۳۰ اسب بخار متغیر است.

گیربکس این کامیون ها با توجه به نوع کاربری مورد استفاده کامیون می‌تواند دنده ایی و یا اتوماتیک باشد که البته در هر دو نسخه نسبت به کامیون های کشنده تک دیفرانسیل متفاوت است و گیربکس را داراست تا با دیفرانسیل های قدرتی این کامیون سازگار باشند.

۲٫ غول انعطاف پذیر آلمانی؛ بهترین انتخاب برای کار در معدن

کامیون بنز اروکس بدلیل نوع سیستم دیفرانسیل و محور بندی جدید که قابلیت تنظیم خودکار را داراست بعلاوه دارا بودن سیستم تنظیم ارتفاع تمام چرخ ها ،سیستم تنظیم باد تایر ها با توجه به نوع جاده،سیستم های باسکول دیجیتال و همچنین قابلیت رانندگی با ریموت برای استفاده در معادن بسیار در میان مصرف کنندگان در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفتند و مشهور شدند.

۳٫ شاسی و زیربندی قوی کامیون بنز اروکس

این کامیون علاوه بر شاسی و زیر بندی بسیار قوی دارای سیستم های تعلیق ویژه و کاربری هستند که با جدید ترین سیستم های دیفرانسیل مرسدس بنز همراه شده اند.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours