انجام تشریفات گمرکی برای بیش از ۱۰۲ هزار دستگاه کامیون

به گزارش کامیون نیوز – علی اصغر عباس زاده اظهار کرد: در سه ماهه نخست از سال جاری ۱۰۲ هزار و ۷۸۳ دستگاه کامیون حامل کالای صادراتی با انجام تشریفات گمرکی از طریق حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه کالای خود را به خارج از کشور صادر کردند.

وی افزود: از مجموع تعداد کامیون‌های عبوری حامل کالای صادراتی از حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه گمرک پرویزخان با تردد ۳۸ هزار و ۹۴۸ دستگاه کامیون بیشترین سهم کامیون‌های حامل کالای صادراتی را در بین گمرکات استان کرمانشاه به خود اختصاص داده است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه تصریح کرد: سهم گمرک خسروی از کامیون‌های حامل کالای صادراتی در سه ماهه نخست سال‌جاری از گمرکات استان کرمانشاه ۲۵ هزار و ۲۶۱ دستگاه بوده است.

عباس زاده به تعداد کامیون‌های عبوری از سایر گمرکات استان کرمانشاه اشاره و عنوان کرد: تعداد کامیون‌های گمرکات سومار، شوشمی و شیخ صله به ترتیب ۱۵ هزار و ۷۲۸ دستگاه، ۱۲ هزار و ۵۶۱ دستگاه و ۱۰ هزار و ۲۸۵ دستگاه بود.

وی ادامه داد: حجم کالای صادراتی توسط تعداد کامیون‌های سه گمرک سومار، شوشمی و شیخ صله ۷۰۴ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۳۰۰ دلار کالا به وزن یک میلیون و ۸۰۱ هزار و ۸۰ تن است.

عباس زاده در پایان به عمده کالاهای صادراتی از طریق حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه اشاره و بیان کرد: این کالاها شامل میلگرد و آهن آلات، کاشی و سرامیک، میوه و تره بار، سنگ‌های ساختمانی، لبنیات، انواع محصولات پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف و…. بوده است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours