عرضه امپاور و فورس ۶ تن کابین خوابدار در بورس کالا

به گزارش کامیون نیوز – خریداران به‌منظور مشارکت در این طرح و انجام معاملات باید کد بورسی دریافت کنند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند صورت خواهد گرفت. بنابراین توصیه خواهد شد که خریداران زمانی را برای این امور صرف کنند. همچنین در این طرح اشخاص حقیقی و حقوقی امکان خرید و اعلام قیمت را دارند.

عرضه کشنده امپاور و کامیون فورس در بورس کالا

عرضه کشنده امپاور و کامیون فورس در بورس کالا اواخر خرداد ماه و به‌طور دقیق روز ۲۸ خرداد انجام خواهد شد که در ادامه با مشخصات این دو کشنده آشنا می‌شویم.

در این طرح کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار ارائه شده که خودرویی به راحتی سواری و با کاربری حمل بار بوده و مجهز به یک پیشرانه ۳۷۶۰ سی سی توربو شارژ با استاندارد آلایندگی یورو ۵ است. از دیگر امکانات رفاهی این کامیون باید به در اختیار داشتن یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی‌های جلو به فضای خواب سرنشین دوم اشاره داشت.

در سوی دیگر کشنده امپاور BD500، دارای یک موتور ۱۱۸۰۰ سی سی توربو شارژ با سطح آلایندگی یورو ۵ بوده که قدرتی در حدود ۵۰۰ اسب بخار و نیروی گشتاوری برابر با ۲۳۰۰ نیوتن متر را از سوی یک گیربکس ۱۲ سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF که دارای یک ریتاردر ۵ حالته است به چرخ های محور عقب انتقال خواهد داد و با این تجهیزات توانا حمل وزن ترکیبی مجاز ۴۴ تن را دارد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours