ارسال ۲ هزار پرونده تخلف در حوزه حمل و نقل به تعزیرات

به گزارش کامیون نیوز – به نقل از سازمان حمایت تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان به اهم فعالیت‌ها و عملکرد ادارات کل صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در بخش حمل و نقل درون شهری و برون شهری (کالا و مسافر) در سال گذشته اشاره و بیان داشت : طبق آمار ارائه شده طی سال ۱۴۰۱ ، توسط بازرسان ادارات کل صنعت، معدن و تجارت استان‌ها تعداد ۶۷ هزار و ۵۰۱ فقره بازرسی و نظارت از ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری کالا و مسافر در سراسر کشور انجام شده است.

وی افزود: طی همین مدت از مجموع بازرسی های صورت گرفته، تعداد ۲ هزار و ۴۵۶ فقره پرونده تخلف در این دو بخش تشکیل که ارزش پرونده‌های متشکله بیش از ۶۰ میلیارد ریال است. از این تعداد میزان تخلفات مربوط به شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل برون شهری کالا و مسافر طی مقطع زمانی یاد شده ۱۳ میلیارد و ۵۵۲ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۳۳ ریال  و در بخش حمل و نقل درون شهری کالا و مسافر به میزان  ۴۶ میلیارد و ۶۰۹ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۹۶۳ ریال است که برای رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی استانها ارسال شده است.

معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به تلفن ۱۲۴ ادارات کل صنعت ، معدن و تجارت استانها اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours