صف کیلومتری رانندگان و کامیونداران در گرمای طاقت فرسای هرمزگان+ عکس

به گزارش کامیون نیوز – سعید علام با ارسال تصویر پیوست به خبرنگار ما گفت: اینجا منطقه ویژه اقتصادی هرمزگان واقع در شهر بندرعباس است که تعداد زیادی کارخانجات مهم گندله سازی؛ تولیدات شمش آهن و اسلب و انبار فولاد مبارکه جهت تخلیه بار و بارگیری مجدد به اسکله برای صادرات در آنجا وجود دارد.

وی افزود: مشکل بزرگی که یک سالی هست رانندگان کامیون را درگیر کرده الزامی شدن باسکول محصولات فولاد مبارکه، محصولات فولاد هرمزگان و فولاد صبا است که راننده را ملزم به طی کردن چنین صف‌های طولانی که ساعت ها زمان بر می‌باشد کرده است.

او عنوان کرد: سوال ما رانندگان کامیون از مسئولان گمرک جمهوری اسلامی و مسئولان منطقه ویژه این است که چرا مثلا بار بریکت که تولید فولاد صبا بوده و مواد اولیه داخلی فروش هم داخلی است چه ارتباطی با باسکول کردن گمرک دارد که چندین ساعت در این گرمای طاقت فرسای جنوب، راننده را اسیر می کنند؟

این راننده کامیوندار تاکید کرد: حتی اگر فرضا این کار بر اساس قوانین اجباری هم باشد چرا تعداد باسکول ها را افزایش نمی‌دهند و چرا از باسکول کارخانجات به صورت آنلاین استفاده نمی‌ کنند؟

علام گفت: رانندگان برای بارگیری یک سرویس بار مثلا بریکت یا شمش تولیدی فولاد هرمزگان باید چهار بار باسکول انجام دهند که این مسئله موجب نارضایتی و درگیری مداوم بین رانندگان شده است.

صف باسکول در بندرعباس

صف کامیون ها در باسکول بندر عباس

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours