کشنده فاو ۴۲۰ سیبا موتور Faw420 ،قلدرترین کامیون چینی

به گزارش کامیون نیوزشرکت فاو یک شرکت موفق و مشهور در زمینه کامیون سازی در ایران و خوارمیانه است که با قدرت و کاربرد بالا در بازار ایران محبوبشده است.

کشنده فاو ۴۲۰ یک کشنده همه کاره است که در دو مدل تک محور و جفت محور بوده و چند نمونه‌ کشنده فاو ۴۲۰ با کاربری کمپرسینیز به بازار عرضه شده‌ است.

مشخصات فنی کشنده فاو ۴۲۰

کشنده فاو ۴۲۰ دارای موتور مدل FAST C12JSDQXL200 شش سیلندر خطی با حجم ۱۱ لیتر است که قدرتی معادل ۴۲۰ اسببخار و گشتاوری معادل ۱۹۰۰ نیوتن متر داردکشنده فاو ۴۲۰ مجهز به گیربکس ZF ۱۶S۲۲۱ OD با ترکیب 16 دنده جلو و 2 دنده عقب است.

کابین کشنده فاو ۴۲۰ فلزی با سقفی بلند است که دارای دو تخت خواب و آفتابگیر بوده و وزن مدل تک محور آن حدود 7900 کیلوگرماست. کشنده فاو ۴۲۰ مجهز به سیستم ترمز وابکو بوده که مستقل پنوماتیکی با ABS و ASR است.

کشنده فا‌و ۴۲۰ با طول 6235 میلی متر و عرض 2495 میلی متر و ارتفاع 3600 میلی متر از فنر دیافراگمی با قطر 430 میلی متربهره می‌برد.

مخزن سوخت کشنده فاو ۴۲۰ از جنس آلومینیوم با حجم 600لیتر است. همچنین این کامیون دارای کلاچ از نوع تک صفحه ای خشکمی‌باشد.

همچنین کشنده فاو ۴۲۰ مجهز به قابلیت‌هایی همچون کروز کنترل، تاخوگراف، آینه‌های برقی، نمایشگر دیجیتال، پورت USB، اینترکولر، بخاری درجا، صندلی تمام بادی راننده، شیشه‌های برقی، توربو شارژ، قفل مرکزی و سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک می‌باشد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours