کامیون بوگاتی سمی Bugatti Semi & RV life concept

به گزارش کامیون نیوز – کامیون بوگاتی سمی باکانسپت زندگی شخصاً زیباترین نمای ظاهری را دارد. این کامیون ستاره‌ که توسط هوش مصنوعی تولید شده است با لاستیک‌های بزرگ‌تر، شاسی تقویت‌شده و ورودی‌های هوای فوق‌العاده زیر چراغ‌های جلو در تصویر اول هیولا قلمرو کامیون‌هااست، اما فاصله آن از زمین آن را محکم در کمپ ATV قرار می دهد.

کانسپت زندگی این کامیون صرفا توسط هوش مصنوعی ساخته شده اما ممکن است که در سالهای آینده توسط بوگاتی ساخته شود.هرچند که این کامیون بر پایه پیش تراشه های هوش مصنوعی طراحی شده و به همین علت هنوز مشخص نیست که کامیون بوگاتی سمی واقعا تولید خواهد شد یا نه. همچنین اگر هم این کامیون تولید شود قطعا فقط مختص پروژه و حمل و نقل‌ها و امور لوکس خواهد بود.

چراغ های جلوی کامیون بوگاتی سمی از نوع Chiron بوده و این کامیون فاقد تقارن در اطراف چراغ های جلو است. کامیون بوگاتیسمی بسیار جادار است و تقریباً شبیه یک کامیون نیمه سنگین است. این کامیون کلاسیک مدرن Bolide، Divo و Chiron را با هم ترکیب می کند. این کامیون یک وسیله نقلیه سنگین با چرخ های عقب دوگانه برای حمل حداکثر بار و طراحی زره ​​مانند است که به نظرمی رسد می تواند به راحتی از موانع عبور کند.

همچنین فضای داخلی مجلل کامیون بوگاتی سمی از جمله رنگ مشکی براق، تزیینات طلایی و استفاده آزادانه از رنگ قرمز برای فضایداخلی به درخشش این کامیون اضافه می کند.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours