معرفی و بررسی کامیون فریتلاینر آمریکایی کلاسیک FLD132

به گزارش کامیون نیوز کامیون فریتلاینر کلاسیک، کامیون‌ دماغدار آمریکایی است که محصول کمپانی فریتلاینر می‌باشد.

فریتلاینر کمپانی تولیدکننده انواع کامیون و کشنده بوده که انواع خودروهای سنگین را تولید می‌کنند.

این کامیون فرایتلاینر پرطرفدار ظاهری کلاسیک داشته و بسیار قدرتمند است.

کمپانی فریتلاینر در سال ۱۹۴۲ تأسیس شد و شرکت تولید کننده پیشرو انواع کامیون‌ سنگین دیزلی کلاس ۸ است. کارخانه اصلی این کمپانی در پورتلند آمریکا قرار داشته و ابن کمپانی زیر مجموعه‌ای کمپانی دایملر تراکس است.

این مدل کامیون فریتلاینر کلاسیک سری FLD نتیجه تغییر در تولیدات کمپانی فریتلاینر پس از سی سال و قرار گرفتن موتور به جای زیر کابین، در زیر کاپوت است.

مشخصات فنی کامیون فریتلاینر کلاسیک

کامیون فریتلاینر کلاسیک دارای موتور ۶ سیلندر خطی دیترویت دیزل توربوشارژ با قدرت ۴۷۰ اسب بخار است.

این کامیون مجهز به گیربکس ۱۳ دنده دستی ایتون بوده و مناسب پروژه های جاده‌ای و بزرگراهی است. کامیون فریتلاینر  FLD132 Classic Xl با ظاهر کلاسیک و سنتی خود استحکام و  امنیت زیادی دارد.

این کامیون با کاپوت برجسته دماغدار بوده که موجب می‌شود نصب انواع موتور و گیربکس روی این مدل از کامیون فریتلاینر امکان پذیر باشد.

کامیون فریتلاینر کلاسیک با قطعات کروم جلوپنجره و دودکش‌ها ظاهر بسیار جذابی دارد و سپر عریض و بزرگ این کامیون همراه با کابین خواب بزرگ فضای داخلی راحتی را برای راننده فراهم می‌کند.

شیشه جلوی بزرگ و پنجره‌های بزرگ کامیون فریتلاینر  FLD132 Classic Xl دید گسترده و بسیار خوبی نسبت به محیط به راننده می‌دهد. آینه‌ها نیز با موقعیت عالی که دارند دید بسیار عالی از جاده پشت را برای راننده فراهم می‌کنند.

کابین این مدل کامیون فریتلاینر با سقف بلند دارای دو تخت خواب بزرگ، صندلی با روکش های چرم، سیستم گرمایشی، ماساژور، تعداد زیاد محفظه، قفسه، اجاق گاز و تلویزیون می‌باشد.

همچنین همانطور که گفته شد این کامیون می‌تواند به طیف وسیعی از موتور و گیربکس‌های مختلف شامل برند دیترویت دیزل، کامینز و کاترپیلار با قدرت ۵۰۰ و ۶۰۰ اسب بخار بسته به سفارش مشتری تجهیز شود.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours

مطالب بیشتر ...