معرفی کوتاه از محصولات سیبا موتور گروه بهمن

به گزارش کامیون نیوز؛ شرکت سیبا موتور در ابتدا با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین درسال 1388 به صورت شـرکت سهامی عـام تاسیـس شده است و در تاریـخ 1386/03/12طی روزنامه رسمی شماره 18134 به شرکت سیبا موتور تغییر نام یافت. در سال 1391 بر اسـاس توافقات  صورت گرفته 51 % سهام شـرکت به گروه بهمن و %49 سهام به گروه تراکتور سازی ایران واگذار گردید.

گروه بهمن جز یکی از سهامداران بزرگ گروه صنعتی سیباموتور می باشد که در سال ۱۳۳۱ تحت عنوان ((شرکت سهامی ایران خلیج کو)) با سرمایه اولیه ۶۰۰ هزار ریال با نوع فعالیت حمل و نقل از جمله حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگی های تجاری تاسیس و شروع به‌کار نمود.

شرکت تراکتورسازی ایران دیگر سهام دار سیباموتور می باشد که در ۵ مهرماه ۱۳۴۶ در منطقه صنعتی غرب تبریز تأسیس گردید. در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۷ ثبت و در سه ماهه آخر سال ۱۳۴۸ کار ساخت تراکتور با مونتاژ تراکتورهای یونیورسال رومانی با قدرت ۶۵ اسب بخار شروع و به بهره برداری کامل رسید.

 

 

کامیون کشنده جفت محور فاو

کامیون کشنده جفت محور فاوشرکت سیبا موتور بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی بنام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص و مجـرب ، تولیـد و فـروش انحصـاری کشنده هـای تک و جفت محـور ، شاسی کامیون و کامیونت 6 تن  را در ایـران بر عهـده دارد.

کشنده فاو جفت محور یک کشنده قدرتمند با موتور 6 سيلندر خطی، 24 سوپاپ، توربو شارژ می‌باشد که با کارگیری از تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته در رده برترین‌های حمل و نقل قرار گیرد. کشنده فاو با موتور 420 ویچای ، گیربکس ZF شانزده دنده ، سیستم ترمز بادی wabco ، جعبه فرمان ZF …. محصولی است که از سال 92 وارد ایران شده و توانسته جایگاه خوبی در بازار ایران کسب کند.

کامیون کشنده تک محور فاو

کشنده تک محورکشنده تک محور فاو به دلیل دقت در طراحی و کیفیت بالا یکی از پرفروش ترین‌های سال های اخیر کشورمان می باشد. سیباموتور که نماینده رسمی فاو در ایران می باشد با معرفی کشنده تک محور حضور موفق خود را در تمام زمینه های کامیون، کشنده و ماشین های تجاری سنگین ثابت کرده است.

کامیون کشنده فاو تک محور دارای تجهیزات مناسب و موتوری بسیار قوی است که باعث می شود این کشنده برای جابه جایی بارها با وزن بالا و ترانزیت بین کشورها مناسب باشد.کامیون کشنده فاو در بین محصولات سیبا موتور جزو یکی از پرفروش ترین‌‌های ناوگان حمل ونقل جاده ای کشور می‌‌باشد و تمام آپشن‌های یک کامیون باری موفق را در خود جای داده است.

کامیون کمپرسی فاو

کامیون کمپرسی فاو

کمپرسی فاو نوعی کامیون برای حمل و نقل و جابه جایی موادی مانند شن، ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی می‌باشد. تمامی کمپرسی‌ها دارای سازه‌ای هیدرولیکی هستند که از آن برای تخلیه کردن مواد توسط کفه‌ی پشتی استفاده می‌کنند. کمپرسی فاو بدلیل مقرون بصرفه بودن و توانایی بالا در حمل بار جزء برترین کامیون کمپرسی‌های موجود در کشور است.

 

 

کامیونت فاو 6 تن

فاو مدل تایگر

شرکت سیبا موتور پس از ارائه موفق کامیون‌‌های FAW در ایران اقدام به عرضه محصول جدید کامیونت فاو 6 تن FAW با نام تجاری taiger v  با موتور قدرتمند 140 اسب بخار و گشتاور 440 نیوتن متر نموده است. گروه صنعتی فاو، شرکت خودروسازی دولتی چینی است، که در زمینه تولید انواع خودرو، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین سهم بسزایی در بازار خودروهای جهان را دارد.

 

 

 

 

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours