بررسی کامیون الکتریکی ولوو اف اچ، مصرف سوخت بهینه و برد بالا

به گزارش کامیون نیوزکمپانی کامیون سازی ولوو شرکتی سوئدی بوده که در سال ۱۹۲۷ تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در یوتبری سوئد می‌باشد.

همچنین این کامیون مجهز به خدماتی برای بهینه سازی کامیون با برنامه ریزی مسیر و محدوده و موقعیت یابی با وضعیت انرژی درپورتال ولوو کانکت، بوده و راننده می تواند به راحتی وضعیت شارژ، بخاری و موارد دیگر را از طریق برنامه MyTruck مشاهده کند.

مشخصات فنی کامیون الکتریکی ولوو اف اچ

کامیون الکتریکی ولوو اف اچ دارای دو یا سه موتور درایولاین الکتریکی با قدرت ۶۶۶ اسب بخار توسط یک سیستم کنترل کششمنحصر به فرد که برای تسلط بر سطوح لغزنده نیز توسعه یافته است بوده

این کامیون همچنین مجهز به گیربکس I-Shift که برای کامیون‌های الکتریکی تطبیق داده شده و رانندگی نرم و قدرتمندی را برای شما به ارمغانمی آورد.

کامیون الکتریکی ولوو اف اچ مجهز به حالت‌های مختلف درایو برای تنظیم عملکرد و سطوح مصرف انرژی مورد نظر بوده همچنین کامیون الکتریکی ولوو اف اچ دارای شش پکیج باتریبوده که برد کافی برای پروژه‌های حمل و نقل را تامین می کند.

کامیون الکتریکی ولوو اف اچ با پیکربندی محور تراکتور ۴×۲، ۶×۲، ۶×۴ و وزن ترکیبی ناخالص تا ۴۴ تن ظرفیت باتری معادل۱۸۰-۵۴۰ کیلووات ساعت و تعداد ۲-۶ باتری با برد تا ۳۰۰ کیلومتر (تریلر تراکتور ۴×۲) می‌باشد.

زمان شارژ کامل کامیون الکتریکی ولوو اف اچ در ۹٫۵ ساعت با شارژ شبانه یا AC (43 کیلو وات) و ۲٫۵ ساعت با DC (250 کیلووات) است.

کامیون الکتریکی ولوو اف اچ دارای کابین نوع خوابدار و کابین بدون خواب بوده و سرعت متوسطی معادل ​​۸۰ کیلومتر در ساعت دارد و مصرفانرژی این کامیون نیز تقریباً ۵۰ درصد کمتر از نسخه دیزلی کامیون ولوو سری اف اچ است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours