سفارش گیری کامیون الکتریکی ماک ام دی آغاز شد!

به گزارش کامیون نیوز جاناتان رندال، رئیس کمپانی ماک آمریکای شمالی گفت: «ماک از اینکه مشتریان اکنون می توانند کامیون الکتریکی ماک سری ام دیرا سفارش دهند، هیجان زده است. کمپانی ماک متعهد به حرکت و پیشرفت به سمت آینده ای پایدارتر برای کاهش آلایندگی‌ها و کربناست و کامیون الکتریکی سری MD تنها گام دیگری در این راه است. از زمانی که ما کامیون الکتریکی ماک سری ام دی را در ماهمارس معرفی کردیم، پاسخ و علاقه بسیار زیادی از مشتریان دریافت کردیم، بنابراین خوشحالیم که مشتریان اکنون می‌توانند سفارشاتخود را ثبت کنند

کامیون الکتریکی ماک سری MD دومین کامیون الکتریکی است که کمپانی ماک ارائه کرده است، اولین کامیون الکتریکی ماک، کامیونزباله الکتریکی LR بوده که در دسامبر ۲۰۲۱ تولید آن آغاز شد.

مشخصات فنی کامیون الکتریکی ماک سری MD

کامیون الکتریکی ماک سری ام دی را کامیونی کلاس ۶ یا ۷ محسوب می‌شود. این کامیون دارای یک موتور سنکرون آهنربای دائم سهفاز است با قدرت ۲۶۰ اسب بخار و گشتاوری تا  ۲٬۵۰۸ نیوتون متر است.

کامیون الکتریکی ماک سری MD مجهز به باتری لیتیوم یونی با ظرفیت ۱۵۰ یا ۲۴۰ کیلووات ساعت از نوع نیکل، منگنز، کبالت و اکسیداست.

این کامیون الکتریکی مجهز به سیستم شارژ AC ۱۹٫۲ کیلووات و شارژ سریع DC ۸۰ کیلووات بوده و هنگام توقف‌ها در در روز کاریاز طریق ترمز انرژی خود را بازیابی می‌کند.

برای سفارش کامیون الکتریکی ماک سری ام دی می‌توانید محور باری طول بلند برای کار با بارها و پروژه‌های سنگین را انتخاب کنید. برای راحتی راننده، ارگونومیک این کامیون بازنگری شده و امکان نصب سیستم‌های هوشمند و ایمنی از جمله دوربین‌های دید عقب وسیستم هشدار تصادف وجود دارد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours