هزینه خوابگاه رانندگان پایانه شیراز؛ ۳۰ هزار تومان/ دریافت وجه اضافه تخلف است

به گزارش کامیون نیوزکانون و انجمن صنفی رانندگان و دارندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر استان فارس و شیراز با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: هزینه استفاده از خوابگاه پایانه مسافربری شهید کاراندیش شیراز حداکثر ۳۰ هزار تومان است.

در این اطلاعیه آمده است که با توجه به افتتاح خوابگاه رانندگان پایانه مسافربری شهید کاراندیش شیراز و اعتراض برخی از رانندگان  بابت اخذ وجوه اضافه توسط متصدی خوابگاه، به استحضار می رساند: ضمن مکاتبه و پیگیری انجمن صنفی رانندگان و تذکر به بهره بردار خوابگاه توسط اداره پایانه ها، هزینه استفاده ازخوابگاه مذکور حداکثر ۳۰ هزار تومان می باشد. لذا هر گونه تخلف در این زمینه را در همان لحظه جهت پیگیری، به مدیریت پایانه مسافربری یا دفتر انجمن صنفی رانندگان اطلاع دهید.

پیش تر، معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در نامه ای به دو کانون سراسری انجمن های صنفی رانندگان و دارندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر و کانون سراسری انجمن های صنفی کارگری رانندگان سواری بین شهری، اطلاع رسانی این کانون ها در مورد وضعیت استراحتگاه های رانندگان در پایانه های مسافربری را خواستار شد.

به گزارش تین نیوز، در نامه حمیدرضا شهرکی ثانوی عنوان شده که مقتضی است نظرات این کانون های در مورد وضعیت کمی و کیفی خوابگاه های رانندگان موجود در پایانه های عمومی مسافربری در سطح کشور، به صورت تفکیکی مربوط به هر پایانه به همراه انتظارات آن کانون به دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای منعکس شود.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours