معرفی کامیون ۱۲ تن باری فورس و غرفه گروه بهمن نمایشگاه شیراز

به گزارش کامیون نیوزگروه بهمن کامیون کشنده امپاور و فاو جدید ۴۶۰ را نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته که جهت بازدید می‌توانید از ۲۳ تا ۲۷ خردادماه به نمایشگاه شیراز مراجعه کنید.

گروه بهمن در سبد محصولات خود کامیونت‌ها را با انواع کاربری‌های آتشنشانی و چوبی فلزی و یا مسقف و یا یخچالی در نمایشگاه بهنمایش قرار داده که این کاربری‌ها توسط خود گروه بهمن بر روی کامیونت ها نصب می شود.

نکته جالب و جذاب غرفه گروه بهمن در نمایشگاه خودرو امسال حضور کامیون ۱۲تن فورس در کنار امپاور بی دی ۳۰۰ است که بعد ازاینکه چندین سال کامیون‌های ۱۲تن در ایران نبودند، حالا حضور یک کامیون با مجموع وزن ۱۲تن در بازار ایران می تواند بسیاری ازنیازهای بازار را رفع کند.

مشخصات فنی کامیون ۱۲تن فورس

مشخصات فنی کامیون ۱۲تن فورس دارای پیشرانه  ۴۵۰۰ سی سی توربو دیزل ۴ سیلندر خطی و ۱۶ سوپاپ کامینز با قدرت ۲۱۰اسب بخار و گشتاور ۷۶۰ نیوتن متر است. این کامیون مجهز به گیربکس ۸ سرعته دستی Fast بوده و سیستم سوخت رسانی پیشرانهاین مدل کامیون نیز محصول بوش آلمان است.

کامیون ۱۲تن فورس با ظرفیت مجاز ۱۲ تن ناخالص دارای وزن خالص ۵۱۵۵ کیلوگرم و حداکثر ظرفیت محور جلو و عقب ۵۲۵۰ و۹۷۵۰ کیلوگرم است. همچنین مجموع وزن ناخالص این کامیون به حدود ۱۵ تن می‌تواند برسد.

مخزن سوخت این کامیون از نوع آلومینیومی با حجم ۶۰۰ لیتر و ظرفیت مخزن مایع ادبلو نیز ۲۵ لیتر است.

از سری امکانات کامیون ۱۲تن فورس می‌توان به سیستم کنترل الکترونیکی ترمز، سیستم ضد لغزش، سیستم ترمز اضطراری هوشمند،سیستم کنترل پایداری، ترمز اگزوز، سیستم هشدار حرکت بین خطوط، سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی، سیستم هشداربرخورد از جلو، کروز کنترل، آینه های کناری برقی، یک تخت خواب، صندلی پنوماتیک راننده با تنظیم شش جهته، سیستم مالتی مدیالمسی، سیستم تهویه مطبوع، اتو لایت، دی لایت، قطع کن باتری و جک بالابر برقی کابین اشاره کرد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours