زمزمه های ریزش قیمت کامیون در بازار طی روزهای آینده

به گزارش کامیون نیوز – بازار خودروهای سواری در روزهای اخیر تکانه های نزولی قابل توجهی داشته است اما این که بازار کامیون نیز دچار این تکانه ها شود در هاله ای از ابهام است. فعالان بازار کاهش اندک قیمت کامیون را تایید می کنند و احتمال ریزش بیشتر قیمت ها را در روزهای آینده نیز منتفی نمی دانند با این حال معتقدند نمی توان با قاطعیت از ریزش قیمت سخن گفت.

بر اساس قیمت های اعلام شده در فضای مجازی و سایت ها و پلتفرم های فروش کالا کامیون بنز تک صفرکیلومتر خشک را می توان اندکی بیشتر ۳ میلیارد تومان خریداری کرد.

بررسی آگهی های فروش کامیون در سایت دیوار نشان می دهد کامیون کامیون بنز تک باری خشک ١۴٠١ به قیمت ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قابل خریداری است.

این در حالیست که یک فروشنده کامیون بنز کمپرسی تک ۱۹۲۴ مدل ۱۳۸۱ را با کارکرد ۵۵۵ هزار کیلومتر به قیمت ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان آگهی کرده است. این کامیون بی رنگ بوده و کولردار است.

فروشنده دیگری کامیون بی ام سی میکسر مدل ۱۳۸۷ را به قیمت ۱۱ میلیارد تومان در معرض فروش گذاشته است. کامیون تک باری آمیکو خشک ۱۴۰۲ را نیز بر اساس آگهی های ثبت شده در این سایت می توان به قیمت ۴ میلیارد تومان خریداری کرد. این کامیون تک باری ۱۹ تن آمیکو بوده و فروشنده حاضر به فروش به صورت چند مرحله ای است اما خریدار ۶۰ درصد مبلغ را باید در ابتدای معامله پرداخت نماید.

همچنین در این سایت بر اساس آگهی ثبت شده می توان کامیون کشندهDAFXF480-2019 پلاک شده مدل ۱۳۹۹ را با پیش پرداخت ۴٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان واقساط ۱۲۰ میلیونی ۲۴ ماهه یا اقساط ۱۰۰ میلیونی ۳۰ ماهه خریداری کرد.

در بین آگهی های ثبت شده در این سایت کامیون اکتروس جفت مدل ۱۳۸۴ نیز خودنمایی می کند که با کارکرد ۸۰۰ هزار کیلومتر به قیمت ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون در معرض فروش گذاشته شده است.

فروشنده در مورد ویژگی های این کامیون نوشته است کاملا بی رنگ است و فنرها فابریک بوده و سیستم سیم کشی این کامیون هم دست نخورده است. ضمنا اتاق عقب نو تایر ها همه نو و داخل کابین مشابه صفر اپشن ها فعال است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours