فیلم بررسی کامیون ام پاور کمپرسی جدید با بار در معدن و جاده

به گزارش کامیون نیوزکامیون ام پاور کمپرسی جدید ترین محصول گروه بهمن در زمینه خودرو های تجاری بحساب می اید که عرضه آن به بازار آر اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز گردیده است.

با توجه به نبود کامیون کمپرسی جدید در بازار خودرو های تجاری کشور نیاز این بازار گسترده به کامیون های کمپرسی که توانایی تردد در سطح خارج و درون شهر ها را داشته باشند موضوعی غیر قایل انکار است.

حال گروه بهمن با عرضه کامیون کمپرسی ۱۹ تن جدید که با محموع وزن خالص ۸ تن حدودا میتواند ۱۱ تن را بارگیری نماید قصد دارید این خلع و نیاز بازار را تامین نماید.

این کامیون کمپرسی جدید از برند معتبر ایسوزو الهام و الگو برداری شده است و در خود چین نیز تولید و استفاده می‌گردد.

کامیون کمپرسی جدید با دارا بودن موتور ۲۸۰ اسب بخاری کامینز و گیربکس ۱۸ سرعته فست یک کامیون کمپرسی چابک برای مسیر های طولانی تر بحساب می اید و در واقع کامیون معدنی که تنها مناسب حاده های خاکی باشد نیست.

دارا بودن کامیون به صندلی بادی و کابین اتاق دار همراه با تجهز شدن به اپشن و امکاناتی مانند را ار خط خوان و ترمز اضطراری همراه با ترمز ضد لغزش و ترمز تپه و گرم کن اینه ها سطح امکانات و اسایش قابل توحه ایی را برای رانندگان کامیون فراهم میکند.

کامیون ام پاور کمپرسی نسبت به کامیون ام پاور باری از نظر فنی کامیون مشابه یکدیگر هستند و تنها تفاوت کامیون ام پاور کمپرس با ام پاور باری مربوط به تعلیق دیفرانسیل و طول شاسی این دو کامیون جدید گروه بهمن می‌شود.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours