۳۵۸۴ ماشین‌ سنگین اموال تملیکی به مزایده رفت

به گزارش کامیون نیوز – «صاحب حجتی» اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مزایده از هفتم تا چهاردهم خرداد فرصت دارند از انبارها بازدید و به ارائه پیشنهاد بپردازند و در ادامه، ۱۷ خرداد بازگشایی از پیشنهادها انجام می‌شود.

وی افزود: در این دوره از مزایده، سه هزار ‌و ۵۸۴ ماشین سنگین به مزایده گذاشته می‌شود که از این تعداد ۲ هزار و ۸۹۷ خودرو سبک، خودروی سنگین، ۳۶۹ مورد ماشین آلات راه و شهرسازی و ۱۸ خودروی کشاورزی است.

سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ادامه‌داد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مزایده به سایت سازمان اموال تملیکی مراجعه و نسبت به امضای توکن و پرداخت ۱۵ درصد به عنوان ودیعه اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه سازمان اموال تملیکی دارای ۸۰ انبار و ۱۴۴ سوله است، گفت: ساماندهی و تجهیز انبارها در دولت سیزدهم مورد تاکید قرار گرفته است.

حجتی بیان‌داشت: اتفاق‌های بزرگی در تعیین تکلیف اموال تملیکی در سراسر کشور رخ داده است. در همین زمینه نیز وزیر اقتصاد اعلام کرد که سازمان اموال تملیکی سازمان رکوردهاست، ضمن اینکه این امر با همراهی مسوولان و نهادهای مختلف انجام شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۳۱ هزار میلیارد تومان کالا در این سازمان تعیین تکلیف شد، تصریح‌کرد: این رقم ۴۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشت.

تعیین‌تکلیف بیش از هزار خودروی خارجی

سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: امحای خودروهای خارجی در سال گذشته رقم خورد و بیش از یک هزار خودرو تعیین تکلیف شد.

به گفته وی، یکپارچه‌سازی سامانه اموال تملیکی بعد از استقرار دولت سیزدهم کلید خورد.

وی با اشاره به افتتاح انبارهای مکانیزه استان قم گفت: امروز در این استان بهره‌برداری از ۲ سوله به مساحت‌ ۸۰۰ متر مربع، چهار باب انبار مجهز به سیستم‌های سرمایشی و تجهیز و قفسه‌بندی این انبار انجام شد.

حجتی عنوان کرد: تاکید رییس‌جمهوری و رییس قوه‌قضاییه، سرعت‌بخشی به تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی است که در این راستا ساماندهی و بهره برداری از انبارها انجام شد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours