کمپانی نیکولا چند ماه زودتر از موعد، کارخانه تولید باتری را تغییر داد

به گزارش کامیون نیوزاین مونتاژ کامیون OEM، مونتاژ ماژول پیل سوختی، ماژول باتری و تولید پکیج باتری را در یک قسمت ایجاد می‌کند. کمپانی نیکولا میگوید که اتوماسیون روی خط باتری نیز به بهبود کیفیت و افزایش کیفیت و کارایی کامیون کمک می کند.

نیکولا موتور یکی از کمپانی های کامیون سازی آمریکایی است که با تولید کامیون هایی با پیشرانه الکتریکی و هیدروژنی صنعت حمل ونقل پاک و مدرن برای جهان به ارمغان می‌آورند.

همچنین کمپانی نیکولا ساخت و راه اندازی ایستگاه‌های سوخت گیری در نقاط مختلف آمریکا را آغاز کرده است.

تغییر پکیج باتری‌های نیکولا

مایکل لوهشلر، رئیس و مدیرعامل نیکولا در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: طی چند ماه گذشته، تیم کمپانی نیکولا تلاش کرده تا از انجامدرست و کامل این طرح اطمینان حاصل کند و کار را با سرعت بیشتری پیش ببرد.

همچنان کالیفرنیا محل طراحی‌های مهندسی و تولیدات مرتبط با باتری کامیون‌های نیکولا خواهد بود که این تیم بر توسعه نسل بعدی نرمافزارها و ماژول ها برای سیستم کنترل باتری کامبون‌های نیکولا متمرکز خواهد بود.

نیکولا Cypress بر پایه  Romeo Power را در اکتبر سال ۲۰۲۲ خریداری کرد و سپس اعلام کرد که در ژانویه ۲۰۲۳ تولید باتریخود را به کولیج منتقل می‌کند. نیکولا بزرگترین مشتری رومئو پاور محسوب می‌شود.

از سری محصولات شرکت کامیون‌سازی نیکولا موتورز می‌توان به کامیون برقی Tre با قدرت ۶۴۵ اسب بخار و گشتاور ۱۸۰۰ نیوتنمتر اشاره کرد.

این کامیون حاصل همکاری مشترک سه کمپانی برجسته نیکولا و ایوکو و FBT است.
از سری ویژگی‌ها و امکانات این کامیون می‌توان به تهویه ی مطبوع، تنظیم تعلیق، دوربین ۳۶۰ درجه ، بلوتوث و سیستم ماژولار باتری باظرفیت ۲۷۰ کیلووات ساعت اشاره کرد.

همچنین کامیون برقی Tre پس از با هر بار شارژ شدن تا ۴۰۰ کیلومتر را می‌تواند طی کند و وزنی معادل ۱۸ تا ۲۶ تن دارد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours