نوزدهم اردیبهشت ماه؛ عرضه کامیون کشنده و کمپرسی سیبا موتور در بورس کالا

به گزارش کامیون نیوز – کامیون کشنده FAW CA4250 با قیمت پایه سه میلیارد و 490 میلیون تومان و کامیون کمپرسی FAW CA3250 با قیمت سه میلیارد 590میلیون تومان به بورس می‌رود. برای انجام سفارش خرید بایستی 50درصد از قیمت پایه پرداخت شود.

خرید کامیون فاو در بورس کالا تابع قوانین حاکم بر این بازار بوده و متقاضیان بایستی در سامانه سجام احراز هویت شده و در یکی از کارگزاری‌های معتبر ثبت نام کرده باشند.

تحویل این خودروها 19 مرداد ۱۴۰۲ اعلام شده است و این معاملات تابع قوانین حاکم بر بورس کالا بوده و خریداران باید در خصوص قوانین این بازار آگاهی لازم را داشته باشند.

ثبت نام کامیون فاو تک و ثبت نام کامیون فاو جفت محور برای اولین بار در سال ۱۴۰۲ است که انجام می‌گردد احتمالا از سری بعد شاهد ثبت تان و عرضه کامیون فاو۴۶۰ جدید نیز باشیم اما این کامیون که در این سری ثبت نام انجام می‌شود نسخه ۴۲۰ سری های قبل است.

پیش بینی می‌شود کامیون فاو ۴۲۰تک و کامیون فاو ۴۲۰ جفت در این سری ثبت نام سیبا موتور از طریق بورس کالا با قیمت حدود ۴۴۰۰ تمام شده انجام گردد.

کامیون فاو ۴۲۰ تک و کامیون فاو ۴۲۰ جفت محور هر دو محصول شرکت سیبا موتور هستند که در خط تولید شرکت سیبا موتور در شهر تبریز و شرکت تراکتور سازی تولید می‌گردد.

کامیون فاو از سال ۹۳ تا ۹۷ با فیس قدیم توسط شرکت سیبا موتور تولید می‌گردید و از سال ۹۷ تا بحال‌ با کامیون نیوفیس فاو تولید می‌گردد که کابین از پشت و داشبورد با سری قبل متفاوت شده است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours