12 اردیبهشت؛ عرضه کامیون ام‌پاور و کامیونت فورس گروه بهمن در بورس کالا

به گزارش کامیون نیوز – در این عرضه قرار است 65 دستگاه فورس 6 تن با قیمت یک میلیارد و 400 میلیون تومان، 200 دستگاه فورس 6 تن خوابدار با قیمت یک میلیارد و 437 میلیون تومان و 130 دستگاه امپاور به مبلغ 4 میلیارد و 230 میلیون تومان به فروش برسد.

در صورت خرید کامیون در بورس کالا، لازم است بدانید که طبق زمان اعلام شده 12 تیر 1402 تحویل داده می‌شوند و شروع ثبت نام از 12 اردیبهشت خواهد بود.

مشخصات فنی کامیون ام پاور

کامیون ام پاور دارای قدرت موتور حدود ۳۰۰/۲۵۰ اسب بخار و گشتاور حدود ۱۸۰۰۱۱۰۰/۱۲۰۰ نیوتون متر می باشدهمچنین اینکامیون مجهز به گیربکس دستی 8JS118TA-B و بغل گیربکسی Fast است.
از دیگر امکانات و تجهیزات کامیون امپاور میتوان به سیستم هشدار حرکت بین خطوط LDWS، سیستم کنترل شروع حرکت خودرو درسربالایی HSA، سیستم هشدار برخورد از جلو FCWS و سیستم ترمز اضطراری هوشمند AEBS اشاره کرد.

مشخصات فنی کامیونت فورس 

کامیونت فورس دارای موتور ۳.۷ لیتری کمنز با قدرت ۱۴۷ اسب بخار استگیربکس کامیونت فورس نیز مانند دیگر کامیونت ها از نوعشش دنده دستی زد اف استکابین کامیونت فورس طراحی جدیدی دارد و از نظر متریال داشبورد و بخش های داخلی نیز با کیفیت ترنسبت به دیگر کامیونت ها است و به دلیل دارا بودن خدمات خوب و گسترده گروه بهمن در سراسر کشور این کامیونت فروش خوبی را نیز داشته است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours