اولین ثبت نام کامیون کشنده دوو باقیمت قطعی،پرداخت مرحله‌ایی

به گزارش کامیون نیوز – این اولین ثبت نام کامیون کشنده در سال ۱۴۰۲ است. ثبت نام کامیون کشنده دوو با قیمت قطعی ۶.۴۱۶.۰۰۰ میلیارد تومان قابل انجام است که در این سری ثبت نام کامیون کشنده دوو پرداخت به صورت مرحله ایی ممکن شده است.

نکته مهم آنکه در این سری ثبت نام پرداخت مبلغ ابتدایی برای ثبت نام ۴.۰۰۰ میلیارد تومان است و مبلغ الباقی که عدد ۲.۴۱۶ میلیارد تومان می‌شود در زمان صدور دعوت نامه توسط شرکت کاسپین خودرو باید پرداخت گردد تا کامیون تحویل متقاضی گردد.

مدل کامیون کشنده دوو در این سری ثبت نام ۱۴۰۲ است و تحویل سه ماهه است و حال که اواخر فروردین ماه ۱۴۰۲ هستیم امید است تا اواخر تیرماه۱۴۰۲ این کامیون تحویل متقاضیان گردد.

لازم به ذکر است این اولین عرضه رسمی کامیون کشنده دوو در ایران است و از این به بعد عرضه و ثبت نام این کامیون ادامه خواهد یافت و این کامیون در کنار کامیون باری دوو دو محصول کاسپین خودرو در سال ۱۴۰۲ بازار کامیون کشور خواهند بود.

با توجه به اینکه اولین بار است تولید این کامیون در ایران شروع می‌شود امکان تاخیر در تحویل این کامیون نیز وجود دارد.

ثبت نام کشنده دوو
ثبت نام کامیون دوو

مشخصات فنی کامیون کشنده دوو

کامیون کشنده دوو بر خلاف دیگر کامیون های کشنده ایی که در کشور در حال مونتاژ هستند دارای موتور و کابین اختصاصی خود است.

این کامیون دارای موتور شش سیلندر ۱۳ لیتری دوسان کره است که حدود ۴۵۰ اس بخار قدرت و ۲۲۵۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند.

استاندارد آلایندگی موتور نیز یورو پنج است.

گیربکس کامیون کشنده دوو از نوع گیربکس زد اف دوازده سرعته اتوماتیک است که مجهز به اینتاردر یا همان ترمز گیربکس پنج زمانه نیز است.

کامیون کشنده دوو دارای تعلیق دیفرانسیل چهار بالن و تعلیق کابین چهار بالن است و مجموع وزن ناخالص مجاز این کامیون ۴۴ تن است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours