نگاهی به کامیون دایون جدید وارداتی،مشخصات فنی دایونv9

به گزارش کامیون نیوزکامیون دایونv9 در سال 2015 با استفاده از طراحی R&D مثبت و با توجه به نیازهای مشتری و طراحی مهندسی عالی به بازارعرضه شد.

این کامیون که به عنوان یک کامیون سنگین وارداتی با قیمت بالا به بازار عرضه می شود، یک کامیون کارآمد است که برای صنایع حمل ونقل با ارزش افزوده بالا مانند حمل و نقل کالاهای صنعتی، حمل و نقل کالاهای با ارزش، حمل و نقل سریع و حمل و نقل مواد شیمیاییخطرناک به کار گرفته می‌شود.

شرکت دایون در منطقه یونچنگ، شانشی چین مستقر شده است. این شرکت خصوصی بوده و دارای سرمایه ثبت شده معادل 1.07 میلیارد یوان و دارایی کل بیش از 11 میلیارد است.

شعبه یونچنگ این شرکت کامیون‌های سنگین و وسایل نقلیه جدید تولید می‌کند و شعبهچنگدو کامیون‌های سبک و شعبه شیان کامیون‌های متوسط ​​تولید می‌کنند.

شعبه تولید کامیون های سنگین شرکت دایون در یونچنگ با مساحت کل ساخت 500000 متر مربع دارای پنج خط تولید عمده است. اینشرکت در سال 1383 تاسیس و در 5 مهر 1388 به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت و از زمان بهره برداری، حجم تولید وفروش آن در بین ده شرکت برتر صنعت حمل و نقل چین قرار گرفت و در سال 1394 وارد رتبه هفتم و تبدیل بع نماینده پیشرو در میانشرکت‌های خصوصی کامیون سازی چینی شد.

شعبه کامیون سازی چنگدو شرکت دایون که در سال 2009 تأسیس شد، در منطقه چنگدو با مساحت کل ساخت و ساز 250000 مترمربع واقع شده و دارای هفت خط تولید مدرن است.

شعبه کامیون سازی شیان شرکت دایون که در سال 2010 تأسیس شد، در منطقه یونکسی شهر شیان با مساحت کل ساخت 150000 متر مربع واقع شده است.

شرکت دایون به نوآوری و پیشرفت اهمیت زیادی می دهد و کامیون های سوخت نوین، گاز، هیدروژن و انرژی های نو، اتوبوس،خودروهای سواری و سایر محصولات را تولید می‌کند. با عملکرد جامع  و برتر، شرکت دایون علاوه بر تولید محصولاتی با سوخت سنتی،از طرحتوسعه سبزپیروی می کند و وسایل نقلیه با انرژی جدید را به عنوان محور استراتژیک اصلی شرکت در نظر گرفته است.

کامیون دایون V9، از نظر ظاهری سبک طراحی بسیار منحصر به فردی دارد. این کامیون از محصولات جدید و پرفروش شرکت دایونمی‌باشد که وارد بازار ایران شده است.

مشخصات فنی کامیون دایون V9

کامیون دایون V9 دارای موتور سری WP13 با حداکثر قدرت 550 اسب بخار و حداکثر گشتاور 2550 نیوتن متر است.

کامیون دایون V9 مجهز به قابلیت‌هایی از جمله AEBS (ترمز الکترونیکی تطبیقی)، FCW (سیستم هشدار برخورد از جلو)، دوربینسیستم هشدار خروج و چراغ‌های LED با طراحی لایه‌ای می‌باشد.

کامیون دایون V9 با قابلیت استارت با یک دکمه، به بسیار راحت است و مجهز به  فرمان چند منظوره و کروز کنترل است.

فضای داخلی کامیون دایون V9 با کنسول میانی دور تا دور دارای سبک طراحی لوکس کاملاً جدید بوده که فضایی بزرگ دارد. صفحهنمایش LCD رنگی پشت فرمان این کامیون قابلیت‌هایی همچون مشاهده سرعت خودرو، مصرف سوخت، فشار باد لاستیک و سایرعملکردها را به شما می‌دهد. صفحه نمایش کنترل مرکزی LCD بزرگ نیز قابلیت‌هایی همچون اتصال چند رسانه‌ای، بلوتوث و سایرعملکردها را دارد.

کامیون دایون V9 مجهز به صندلی اصلی باایربگ چند منظوره است بسیار راحت است. از دیگر امکانات کابین این کامیون با ارتفاعداخلی 2 متر و 800 لیتر فضای ذخیره سازی می‌توان به تهویه مطبوع تمام اتوماتیک، درب و پنجره برقی و قفل برقی درب با آینه هایدید عقب برقی با قابلیت تنظیم زاویه و فضای زیر کنسول برای لیوان های آب و وسایل مختلف تعبیه شده اشاره کرد.

همچنین کابین کامیون دایون V9 دارای تخت‌خواب بزرگ دو طبقه، با عرض بیش از 900 میلی متر و کولر پارکینگی نیز می باشد. همچنین این کامیون هنگام پارک و استراحت، قابلیت گرمایش دارد که یعنی در زمستان کامیون و قطعات دچار سرما و یخ زدگی نمیشوند.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours