معرفی کامیونت های کینگ لینگ،وقتی ایسوزو چینی میشود

به گزارش کامیون نیوزدر سال 1985، کمپانی Qingling و کمپانی Isuzu به طور مشترک اولین سرمایه گذاری و همکاری مشترک چین و ژاپن را در صنعتحمل و نقل چین تولید کردند. در پاییز 1987 تولید ایسوزو پیکاپ آغاز و سه سال بعد به مدل نسل بعدی به روز شد. برای تقریبا ده سالاین مدل پرفروش ترین مدل ایسوزو در کشور چین بود.

در سال 1993 کامیون ایسوزو Mu معرفی شد که بسیار پر فروش بود. این شرکت به عنوان یک مدل اسپرت از سال 1997، کامیونIsuzu Tiejingang را که مدل مشابه کامیون Isuzu VehiCROSS ژاپنی است، در تعداد محدود عرضه کرد.

در سال 2003، این کمپانی کامیون ایسوزو Mu را با کامیون های ایسوزو مدل Jingjizhe و TF هیبریدی نوری و Rodeo جایگزینکرد.

در سال‌های اخیر، همکاری‌ این دو کمپانی یک گام استراتژیک جدید برداشته و نسل جدیدی از محصولات مانند خودروهای سنگینGIGA و موتورهای سبک 4JZ را با شراکت هم عرضه کردند.

کمپانی کینگ لینک کامیون و کامیونت های حرفه ای اصلاح شده برای کاربردهای مختلف و قطعات یدکی به مشتریان در سراسر جهانعرضه می‌کند. محصولات کمپانی کینگ لینگ در حال حاضر به فیلیپین، ژاپن، کره جنوبی، آلمان، پرو، آفریقای جنوبی، شیلی، کاستاریکاو سایر کشورها فروخته و صادر شده است.

در مقابل رقابت شدید در صنعت حمل و نقل، کمپانی کینگ لینگ همواره با بهبود استاندارد آلایندگی، مصرف سوخت و سیستم هوشمندکامیون به ​​طور فعال بر محصولات خود برای نتیجه و رضایت بیشتر تغییراتی اعمال می‌کند.

شرکت کینگ لینگ دارای منابع بسیاری از کارخانه های مونتاژ است که دارای گواهینامه های مختلف در سطح جهانی هستندیکی دیگر از محصولاتی که شرکت کینک لینگ را بیشتر برجسته می کند خودروهای برقی است. خودروهای برقی با حفاظت از منابع وحفاظت محیط زیست، تقاضای بازار را برای تولید افزایش داده است.

از سری محصولات کمپانی کینگ لینگ میتوان به کامیونت کینگ لینگ اشاره کرد. این کامیونت با ایمنی بالا و وزن نسبی سبک تر، راحتو کاربردی می‌باشد. همچنین این کامیونت ایسوزو و کینگ لینگ دارای طراحی طراحی کلی لوکس با منحنی های ساده و نور ترکیبیقسمت جلو می‌باشد. در مجموع این کامیونت‌ها به زودی وارد ایران شده و در بازار ایران عرضه خواهند شد.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours