نگاهی به کامیون ولوو وی ان ال ،ولوو دماغدار بازار امریکا

به گزارش کامیون نیوز – از زمانی که کامیون ولوو وی ان ال برای اولین بار در سال 1996 معرفی شد، انتظارات را افزایش داده است. مهندسی دقیق وطراحیرویایی کامیون ولوو به طور مداوم پیشرفت کرده استکه جذب و حفظ مشتریان و رانندگان را به همراه داشته است

کامیون ولوو وی ان ال در ایالات متحده در کارخانه تولید نیوریور و در ویرجینیا مونتاژ شده است و محبوب ترین مدلکامیون ولوو است.

امروزه، هر مدل کامیون ولوو وی ان ال به جامع‌ترین اطلاعاتعیب‌یابی موجود در بازار، همراه با پشتیبانی داخلی 24 ساعته و7 روزهفته از مرکز Uptime Trucks Volvo در گرینزبورو،کارولینای شمالی مجهز است.

مشخصات فنی کامیون ولوو وی ان ال

کامیون ولوو وی ان ال که به طور چشمگیری جریان هوا وراندمان سوخت آن بهبود بخشیده شده و کاتالیزور بود دارایطراحی کاملاًجدید، کاپوت شیب‌دار و ویژگی‌های منحصر به فردکابین از جمله ماکروفر، یخچال و قهوه ساز از آن زمان برطراحی کامیون کلاس 8 آمریکای شمالی تأثیر گذاشته است.

طراحی همه کاره الگوی فضای داخلی کابین انجام پروژه‌هایی بامسافت های طولانی را راحت‌تر کرد و به جذب رانندگان بهسمت حرفهای که زندگی کردن در جاده را ارائه می کرد کمککرد.

کامیون ولوو وی ان ال همچنین با کابین فولادی با استحکامبالا (HSS) و کیسه هوای سمت راننده به عنوان تجهیزاتاستاندارد ایمنیرا نیز افزایش داده است.

کامیون ولوو وی ان ال دارای اولین سیستم کنترل پایداری کاملاًالکترونیکی برای کامیون‌های سنگین در بزرگراه بود که به یکویژگی استاندارد در این کامیون تبدیل شد.

در سال 2019، شرکت ولوو کامیون ولوو وی ان ال را در ایمنی وبهره‌وری راننده تقویت کرد و فرمان دینامیکی ولوو (VDS) برایVNL در دسترس قرار گرفت. این فناوری انقلابی با نظارت برورودی‌های جاده و محیطی در 2000 بار در ثانیه،گشتاوری را بهستون فرماناضافه می‌کند تا فشار را کاهش دهد و به اینکامیون آمریکایی کمک می‌کند تا تجربه رانندگی راحت‌تری راارائه دهد.

کامیون ولوو وی ان ال دارای موتور نسل جدید D13 Turbo Compound (D13TC) بوده که برای اولین بار در سال 2019 درکامیون ولوو وی ان ال عرضه شد. این موتور در مدل‌هایولوو وی ان ال 740، 760 و 860 در سال 2021 استاندارد شدو عملکرد وکارایی بهینه‌ای را برای طیف گسترده‌ای ارائه کرد. اینموتور طیف وسیعی از کاربردها و بهبود مصرف سوخت تا 6 درصد را نسبت بهموتور Volvo D13 VGT ارائه می‌دهد.

کامیون ولوو وی ان ال دارای گیربکس دستی خودکار با هوشدیجیتال است که پیشرفته ترین گیربکس دستی خودکارمحسوب می‌شود. آخرین نسخه گیربکس ولوو I-Shift شاملسخت افزار و نرم افزار ارتقا یافته، دوام بیشتر جدید برای بهبودعملکرد و تعویض دنده هاینرم تر و سریع تر است. واحد کنترلالکترونیکی می تواند هر بار و جاده ای را تحمل کند و هر باربدون نقص جابجا شود. همچنین دوامکلاچ و میرایی پیچشیدر مدل‌های D11 و D13 بهبود یافته بنابراین I-Shift هزینهسوخت را پایین نگه می‌دارد و می‌تواند به کاهشسرعت سایش،کاهش نویز و لرزش، افزایش عمر انتقال و کاهش هزینه‌هاینگهداری کمک کند. کروز کنترل ولوو از دانش خودآموزتوپوگرافیجاده برای کار با I-Shift استفاده می‌کند و به رانندگان کمکمی‌کند تا سرعت کامیون و تعویض دنده را بهینه کنند.

کامیون ولوو وی ان ال با بهبودهای قابل توجهی در ارگونومی،آیرودینامیک، بهره وری سوخت و عملکرد، دوباره طراحی شدهاست. اینکامیون باکابین‌های مختلف و طیف گسترده‌ای ازکاربردها را پوشش می‌دهد که همگی رانندگی، ایمنی و راحتیبی‌نظیری را ارائهمی‌دهند. و همه اینها در حالی که صرفه جوییزیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کامیون ولوو وی ان ال سطح جدیدی از کارایی را به همراهراحتی و امکانات عالی ارائه می دهد. قسمت جلویی اینکامیون ولوو کاملاًتغییر شکل یافته دارای جریان هوا بهبود یافتهو نورپردازی LED پیشرفته برای دید بهتر و کاهش تعمیر ونگهداری است. در داخل،صندلی ها از نظر ارگونومی بهینه شدهاند، در حالی که داشبورد و فرمان، کنترل ها و اطلاعات را بهطور موثر به راننده می دهند. جدیدترین تراورس های کامیونولوو وی ان ال باعث می شود رانندگان در جاده احساس کنندکه در خانه هستند.

انتخاب مدل‌های تخت خواب و کابین روزانه کامیون ولوو ویان ال طیف گسترده‌ای از کاربردهای بزرگراه را پوشش می‌دهدکه همگیرانندگی، ایمنی و راحتی بی‌نظیری را ارائه می‌کنند و درعین حال به شما کمک می‌کنند صرفه‌جویی قابل‌توجهی داشتهباشید.

کامیون ولوو وی ان ال 300

کامیون ولوو وی ان ال 300 که برای کار با راننده طراحی شده وعملکرد و دید فوق العاده ای را ارائه می دهد. طراحی جمع وجور اینمدل کامیون ولوو، همچنان مجموعه‌ای شگفت‌انگیز ازویژگی‌های استاندارد منحصربه‌فرد ولوو است که عملکردهاییسودآور، ایمن و قابلاعتماد را به همراه دارد.

کامیون ولوو وی ان ال 400

کامیون ولوو وی ان ال 400 یک کامیون با جای خواب عالی باسقف تخت همه کاره و مقرون به صرفه است که به ویژه براینیازهایمنحصر به فرد حمل و نقل در مسافت های طولانی وپروژه‌های ویژه مناسب است. کامیون ولوو وی ان ال 400 بایک تخت خواب 42 اینچی مجهز استراحتی راحت درمسافت‌های طولانی فراهم می‌کند.

کامیون ولوو وی ان ال 740

کامیون ولوو وی ان ال 740 سقف میانی جادار طراحی شده تااز هر قطره سوخت حداکثر استفاده را ببرد. مسافت هایطولانیتخصص این کامیون ولوو می‌باشد.

کامیون ولوو وی ان ال 760

کامیون ولوو وی ان ال 760 دارای تختخواب‌های جدید 70 اینچی و عرض 96 اینچی بوده که به رانندگان فضای زیادی برایرسیدگی بهکارهای روزمره می‌دهد.

کامیون ولوو وی ان ال 860

مدل پرچمدار کامیون ولوو، کامیون ولوو وی ان ال 860 سقفبلند، بر پایه راندمان سوخت، بهره وری راننده و امنیت ولووساخته شدهاست. کامیون ولوو وی ان ال 860 با طراحی مجددو جلوپنجره پانوراما، داشبورد جدید و صندلی‌های بهینه‌سازیشده رانندگی راراحت‌تر می‌کند. تختخواب ۷۷ اینچی اینکامیون ولوو با سقف بلند ارتقا یافته دارای فضای ذخیره‌سازی وامکانات فراوانی است که بهرانندگان اجازه می‌دهد دور از خانهاحساس راحتی کنند.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours

مطالب بیشتر ...