مدل بالاترین کامیون امریکایی در ایران .کشنده اینترناش پی‌استار

به گزارش کامیون نیوزمدل بالاترین کامیون آمریکایی در ایران متعلق به برند کامیون اینترناش است که به اینترناش ترن استار معروف هستند.

این کامیون اینترناش خفن مدل ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ آنان در ایران موجود است و به توجه به عدم امکان واردات خودرو آمریکایی که سالهاست در ایران در حال انجام است شاید برای شما سوال باشد که این کامیون چطور وارد کشور شده است.

در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ تعدادی کامیون اینترناش خاص توسط یک مالک آمریکایی که شرکت حمل و نقل در خارج از کشور داشت خریداری شد.

تعداد ۵۰ عدد کامیون اینترناش مدل بالا صفر کیلومتر که تعدادی از آنان در مسیر ایران به آذربایجان و قزاقستان و تعدادی از دیگر کشور های شمال غرب در حال گذر بودند.

پس از چند سال که این کامیون ها به صورت ترانزیت وارد ایران می‌شدند و به بندر عباس عزیمت می‌کردند ،پیمایش مورد نظر شرکت به تمام رسید و پس از اخذ مجوز ها این کامیون های آمریکایی به مزایده گذاشته شدند.

پس از مدتی این کامیون اینترناش مدل بالا به مزایده گذاشته می‌شود و سپس به فروش می‌رسند.

مزایده کامیون آمریکایی اینترناش مدل بالا بهترین فرصت برای علاقه مندان به کامیون آمریکایی بود تا بتوانند به این جواهر های نایاب دست پیدا کنند.

از همین روی خیلی سریع این کامیون ها به فروش رسیدند که به تعریفی تعداد کل آنان ۱۳ عدد است که بیشتر مالکان اراکی و حومه تهران را دارند.

این داستان کامیون آمریکایی جدید و مدل بالا در ایران بود که برای بسیاری حضور آنان بسیار مرود بحث قرار گرفته بود.

کامیون اینترناش جدید بدلیل نبود خدمات و لوازم مصرفی در ایران بسیار چالش برانگیز برای مصرف کنندگان هستند.

کامیون اینترناش
کشنده اینترناش۹۲۰۰

مشخصات فنی اینترناش جدید

کامیون های اینترناش جدید در نسخه کابین جای خواب دار و کابین بدون جای خواب در ایران حضور دارند که نسخه اینترناش ۹۲۰۰ و اینترناش ۹۸۰۰ بحساب می آیند.

موتور کامیون اینترناش جدید از نوع موتور کمنز ۱۵ لیتری است که حدود ۴۳۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

گیربکس کامیون اینترناش جدید از نوع فولر ۱۸ سرعته دستی است.

این کامیون ها مجموع وزن ناخالص مجاز ۴۴ تن را دارند و تعلیق اتاق و هر دو دیفرانسیل آنان سوار بر بالن است.

ترمز های کامیون ها دیسکی است و کامیون های اینترناش جدید بدلیل دارا بودن باک های گرد و گرم کن سوخت مشخص است که برای حمل و نقل در مسیر های سرد با دما های منفی ساخته شده اند.

از جمله امکانات خاص کامیون اینترناش جدید دارا بودن کابین به یخچال کولر درجا و بخاری درجا مجزا از صندلی های جلو و سیستم تهویه و سیستم پخش صدای مجزای کابین از بخش صندلی های جلو است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours