ثبت نام و خريد کامیون باری دوو با قیمت قطعی طرح عیدانه۱۴۰۲

به گزارش کامیون نیوز – طرح فروش نقدی با قیمت قطعی کامیون باری دوو با موعد تحویل خرداد ۱۴۰۲ از روز ۱۴ ام اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز گردیده است و تا پایان مهلت اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت.

خرید کامیون باری دوو مستقیم از طریق شرکت و یا نمایندگی های کاسپین خودرو مجاز در شهرستان های مختلف کشور فقط انجام می‌گردد.

ثبت نام کامیون باری دوو

در این سری ثبت نام کامیون دوو باری قیمت قطعی و تمام شده با احتساب تمام هزینه های ۳.۸۵۶ است که مبلغ ۱.۹۰۰ میلیارد تومان آن باید نقدی در زمان ثبت نام پرداخت گردد و مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان در اواسط اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ و سپس الباقی یعنی مبلغ ۱.۱۰۶ میلیارد تومان باید با صدور دعوت نامه توسط شرکت در موعد تحویل پرداخت گردد.

قیمت کامیون باری دوو در بازار بالای ۴.۰۰۰ تومان گفته می‌شود که عدد بسیار قابل توجه ایی است.

قیمت باری دوو با قیمت شرکتی ۳.۸۵۶ و پرداخت سه مرحله ایی می‌تواند انتخاب و گزینه ایی مناسب برای خریداران و مصرف کنندگان کامیون دوو در سطح کشور باشد با توجه به اینکه رقیب اصلی این کامیون یعنی کامیون بنز ۱۹۲۴ باری در بازار قیمتی حدود ۳.۴۰۰ را داراست و با در نظر گرفتن تفاوت ها و برتری های کامیون باری دوو و البته خرید با قیمت قطعی و پرداخت سه مرحله می‌تواند ارزش خرید خوبی برای مصرف‌کنندگان داشته باشد.

کامیون باری دوو با کاربری چوبی فلزی و کاربری یخچال نیز قابل سفارش است که اطلاعات بیشتر را می‌توانید از مستقیم از شرکت مربوطه کسب نمایید.

کامیون باری دوو دارای موتور شش سیلندر دوسان ،گیربکس دستی دوازده سرعته زد اف و کابین اختصاصی کامیون های دوو است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours