فریت لاینر کاسکادیا؛ پر فروش ترین کامیون سال ۲۰۲۲ امریکا

به گزارش کامیون نیوز – این کشنده با امکانات پیشرفته در سری جدید از لحاظ تکمیل امکانات و مشخصات فنی به روز رسانی شده که آن را به پرفروش ترینکامیون تبدیل کرده است.

کشنده کسکادیا فریتلاینر با طراحی خاص خود در میزان مصرف سوخت بسیار صرفه جویی می کند و مدل به روز شده آن نیز حدودهشت درصد از مدل سالهای قبلی خود بیشتر در مصرف سوخت صرفه جویی می‌کند.

کشنده کسکادیا به معنای واقعی برای کاربرد بالا در کنار کاهش هزینه‌ها طراحی شده است، این کامیون با مصرف سوخت بهبود یافته،امکانات‌ ایمنی پیشرفته‌‌ای را نیز ارائه می‌دهد و در تجهیزات تکنولوژیکی و راحتی راننده پیشرو است.

مشخصات فنی کشنده کسکادیا

کشنده فریتلاینر کسکادیا دارای موتور دیتروت دیزل با قدرت ۳۵۰ اسب بخار تا ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۲۷۸۰ نیوتون متر است. این کشنده مجهز به گیربکس ۱۲ سرعته اتوماتیک و گیربکس دستی به انتخاب خریدار است.

از دیگر قابلیتهای کشنده فریتلاینر کسکادیا میتوان به سیستم دیترویت کانکت اشاره کرد که قابلیت کنترل از راه دور دارد که ترافیک راتحلیل کرده و با نظارت بر موتور و ترمزها، مصرف سوخت را کاهش و ایمنی را افزایش می‌دهد. همچنین کشنده کسکادیا مجهز به چراغهای ال ای دی نشانگر، کروز کنترل و ترمز اضطراری نیز می‌باشد.

نوع کابین کشنده فریتلاینر کسکادیا به انتخاب شما بستگی دارد زیرا کابین این کشنده در سه مدل کابین روز، سقف برآمده و سقفمیانی XT ارائه می‌شود. کابین روز دارای امکانات و دو صندلی بوده اما کابین مدل سقف برآمده و سقف میانی XT دارای تخت خواب و امکانات کامل است.

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

+ There are no comments

Add yours